משלוח חינם מעל 400 ש״ח

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר www.studio-lusso.com (להלן: “האתר”).

השימוש בלשון זכר או נקבה בתקנון זה הוא מטעמי נוחות בלבד. 

תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר, בין אם הם אדם פרטי, חברה, תאגיד או כל גוף שהוא (להלן “הגולש”). בעצם השימוש באתר מצהיר הגולש כי הוא מקבל על עצמו את תנאיו של תקנון האתר במלואם ומסכים להם באופן מוחלט. ככל והגולש אינו מסכים לתנאי השימוש כולם או חלקם, אין הוא רשאי לעשות שימוש כלשהוא באתר. 

האתר הינו חנות אינטרנטית וירטואלית המציעה ללקוחותיה מידע ומכירת מוצרים שונים כגון נרות, סבונים, בשמים, כלי בית, מוצרי טקסטיל, פרטי קישוט ודקורציה, מוצרי בישום לבית וכיוב’ (להלן “המוצרים”). האתר הינו בבעלות נעה קזמיר – STUDIO LUSSO (להלן: “החברה”).  כל הרוכש מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

תנאי השימוש באתר – רכישת מוצרים וקבלת מידע רשאי לרכוש באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל. הפעולות המתבצעות באתר יהיו אך ורק למטרת קבלת מידע ו/או הזמנת מוצרים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת. הזמנתו של הרוכש לקבלת מוצרים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים: (1) ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש ו/או התשלום הוסדר בדרך אחרת לשביעות רצון החברה; (2) המוצר/ים המבוקש/ים נמצא/ים במלאי; (3) הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית בעסקה טלפונית.
ביצוע הזמנה באתר – לפני ביצוע ההזמנה באתר יתבקש הרוכש להזין פרטים אלה: שם ושם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכתובת. כמו כן לצורך השלמת הרכישה יתבקש הרוכש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו תתבצע הרכישה וכן את מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר. 

התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד ואין האתר אחראי לאי התאמה לצילומים. ליד כל מוצר מוצג מחירו בשקלים חדשים. הרוכש יכול להוסיף את המוצר לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה. במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל, LUSSO מתחייבת להודיע באמצעות דואר אלקטרוני או טלפונית לרוכש על החוסר בפריט, ושומרת לעצמה את הזכות להציע חלופה למוצר החסר. במידה והלקוח יאשר את ההזמנה בדואר אלקטרוני או טלפונית, ההזמנה תבוצע. במידה ולא ינתן אישור, ההזמנה תבוטל ויימחקו פרטי כרטיס האשראי. 

משלוח המוצרים יבוצע עד 6 ימי עבודה מרגע אישור ההזמנה בכפוף למדיניות המשלוחים. 

תשלום בגין המוצרים – התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, והחיוב מתבצע בשקלים. כל המחירים באתר כוללים מע”מ. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות, לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו ויפורטו דמי המשלוח המתאימים להזמנה. פרטי כרטיס האשראי יועברו באמצעות שרת מאובטח של חברת הסליקה כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, ניתן להזין את פרטי ההזמנה לצורך יצירת קשר טלפוני, על מנת להעביר את פרטי כרטיס האשראי. אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור לעסקה מחברת האשראי דרך חברת הסליקה. במידה ולא ינתן אישור לביצוע העסקה, החברה תיידע את הרוכש ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק להסדיר העניין, ככל והעניין לא הוסדר על ידי הרוכש, רשאית LUSSO STUDIO לבטל העיסקה. 

פרטי הרוכש ואבטחת האתר – בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים האישיים המוזנים על ידו בעת ביצוע ההזמנה. בנוסף בעלי האתר ו/או מי מטעמם כאמור לא יהיו אחראים למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר, בן במישרין ובין בעקיפין. במקרה בו יוקלדו פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים נגד האחראים לכך, בין השאר באמצעות תביעה בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם ו/או באמצעות פניה לרשויות החוק. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לLUSSO STUDIO ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההזמנה. פרטי ביצוע הפעולות באתר, לרבות פרטי ההזמנה ופרטי הרוכש, אך למעט פרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן , המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט כדרוש על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי ישירות לחברת הסליקה, מבלי שיעברו דרך החברה בשום שלב של הרכישה. ברכישות באמצעות הטלפון הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג החברה, וזה יזינם ישירות לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את הפרטים בידי החברה. החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש (למעט פרטי כרטיס אשראי) לצורך דיוור, שיווק, פרסום. LUSSO STUDIO תהא רשאית לשלוח לרוכשים דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר חידושים באתר, מבצעים שונים, ועוד . הרוכש יוכל להודיע בכתב כי אינו מעוניין בכך. STUDIO LUSSO תוציא ניוזלטר אותו יקבל הלקוח במידה ונרשם מראש באתר.
מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים –  משלוחים יבוצעו לאזורים בתוך מדינת ישראל בלבד הכל לפי מדיניות המשלוחים וההחזרות של החברה. ניתן לבחור באתר באפשרות איסוף עצמי של הפריט מכתובת העסק במקרה זה לא יהיה חיוב בדמי משלוח והאחריות לתיאום האיסוף של הרוכש עם שירות לקוחות. במידה ונבחרת אפשרות משלוח על-ידי דואר ישראל המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה. אספקת המוצרים תיעשה באמצעות דואר ישראל ותהיה בהתאם לתנאי האספקה הנהוגים שם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (כוח עליון, סגר, הגבלות, מצב בטחוני, מזג אויר וכיוב’), תעדכן LUSSO את הרוכש ויימצא פתרון. מחירי המשלוחים יעודכנו מעת לעת במסגרת מדיניות המשלוחים ככל והדבר יידרש.

החזרות וביטולים – ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט למעט במקרה של הזמנות מיוחדות ו/או מוצרים מותאמים אישית ו/או מוצרים שאינם חלק מהמלאי בשוטף וכל עוד לא נשלחו המוצרים על ידי החברה או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית בלבד. ניתן להחזיר מוצר תוך 14 יום במידה ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית. עלות המשלוח יחול על הרוכש וכרטיס האשראי בו נרכש המוצר יזוכה בהתאם למחיר המוצר המוחזר, לא יהיה זכוי בדמי המשלוח.  

קניין רוחני –  האתר מכיל תמונות, תכנים,  גרפיקה וחומרים נוספים, המוגנים באמצעות חוקי זכויות יוצרים, סימני מסחר והגנה על זכויות נוספות אשר מצויים בבעלות LUSSO STUDIO ו/או בבעלות צדדי ג’ אשר החברה משתמשת בהן ברשות/רישיון. 

חל איסור על משתמש באתר ו/או גולש בו ו/או לקוח ו/או גולש ו/או רוכש להעתיק, לצלם, לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי, למעט המטרה, שלשמה נוצר האתר. בכל מקרה אין שימושו האישי של הלקוח בתכנים כלשהם מהאתר כדי להקנות זכויות קניין רוחני ו/או זכויות אחרות בזכויות הנ”ל, לרבות במידע ו/או באילו מן התכנים שבאתר. חל איסור מוחלט להעלות לאתר כל מידע ו/או תוכן מכל סוג ומין שהוא המפר את זכויות היוצרים, סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת. החברה תפעל נגד מפר הוראות אלה בכל הדרכים החוקיות העומדות בפניה והמפר ישפה את החברה ו/או צד ג’ מטעמה  ו/או את מפעילי האתר בגין כל נזק ו/או הוצאה. המכירה לא מיועדת למכירה סיטונאית ולא מיועדת למכירה חוזרת (קניית כמות מוצרים מהאתר לצורך מכירתם ללקוחות אחרים). על המשתמש רשאי לבצע עסקאות חוקיות, בתום לב ולשימושו האישי בלבד, ולא למטרה אחרת, לרבות אך לא רק, לצורך מכירה ו/או הצגה ללא היתר באתרים אחרים, ביצוע הזמנות סרק, ורכישות שמטרת הביצוע שלהן הינה לשם מרמה.

קישורים  –  ככל ומופיע קישור באתר הוא מופיע ו לנוחיות בלבד ושימוש בהן הוא על אחריות הגולש בלבד.
הגבלת אחריות –  במקרה בו קיים פגם ו/או ליקוי כלשהו במוצא ממוצרי LUSSO יהיה הרוכש זכאי לפנות לחברה ולהתריע על כך. תלונת הרוכש תועבר ליצרן ותיבדק.  החברה תהיה רשאית להחליף את המוצר הפגום ו/או הלקוי במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר, לפי שיקול דעתה הבלעדי. החברה אינה אחראית לכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים. התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלי בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות. האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל מידע או מצג שנעשה באתר בכל הנוגע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, תמונות המוצרים וכיו”ב, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים, בהתאם לחוקי הגנת הצרכן. חבות החברה בגין כל עילה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמן על ידי הרוכש. החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעותו עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. 

שיפוי ופיצוי  –  משתמש ו/או מי מטעמו העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה  ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו לרבות הוצאות משפטיות.

החברה לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי מי שאינו בשליטתה והיא שומרת לעצמה  את הזכות להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכש לכל חלק שהוא באתר. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו ו/או אם מידע אודותיו  אבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. 

החברה אף רשאית לסגור את האתר, לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה ראשית לשנות את תקנון האתר מעת לעת. כל מחלוקת שתתגלע בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה, הנוגעת לרכישה או כל פעילות אחרת באתר האינטרנט, תתברר בישראל בבתי המשפט בתל-אביב בלבד.
שירות לקוחות שרות הלקוחות שלנו בדואר אלקטרוני:  [email protected] ובטלפון 0544273429. נא ליצור קשר לצורך סיוע בביצוע הזמנות, שאלות לגבי מלאי, מחירים. זמינות בימים א’-ה’, שעות 9:00-18:00. 

מדיניות הגנת פרטיות באתר

פרטיות משתמשי האתר חשובה לLUSSSO. על מנת לשפר את ההגנה על הפרטיות של מבקרי ו/או לקוחות האתר, החברה מספקת מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלה ואודות האפשרויות העומדות בפני המשתמשים בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות באתר לגבי איסוף מידע.

בעת שימוש בשירותי האתר נאסף עלייך מידע ממספר מקורות (להלן בפרק זה: “המידע“):

  1. מידע שהלקוח מוסר ביודעין. הלקוח מאשר שהוא מסר את המידע אודותיו מרצונו החופשי ובהסכמתו המלאה. הלקוח יהא אחראי באשר לנכונות המידע הנמסר על ידו;
  2. מידע שמתקבל כתוצאה משימוש באתר (מידע סטטיסטי לרבות פרסומות שנקראו, העמודים 

הנצפים, הצעות ושירותים שעניינו את הלקוח ועוד);

LUSSO STUDIO   נוקטת במיטב אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. יחד עם זאת, ידוע כי מידע שלקוח בוחר לפרסם באתר כגון  טקסט, ביקורת, קישורים וכו’ אינו בגדר מידע פרטי.

השימוש במידע נעשה על פי דין ונועד לצרכי ניהול ותפעול האתר ומתן השירותים ללקוחות ובכלל זה: שיפור חווית משתמש, שיפור והעשרת השירותים והתכנים המוצעים באתר, שינוי וביטול שירותים ותכנים קיימים, התאמת תכנים ושירותים ללקוחות וטעמם, למטרות שיווק ו/או פרסום ו/או קידום מכירות ו/או מכירות, למטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר של חומר שיווקי ופרסומי ו/או אחר בכל אמצעי תקשורת (לרבות ב-SMS ודוא”ל), לרבות באמצעות טכנולוגיית “עוגיה” (Cookies) לצרכים שונים לרבות ניתוח נתונים, עריכת סקרים, כל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי ו/או לצרכים פנימיים.

המידע עשוי להיות מועבר לצדדים שלישיים ככל שהדבר יידרש לצורך מתן השירותים ו/או תפעול האתר כגון על ידי העברת מידע לספקים / נותני שירותים,  בהתאם להוראות התקנון ולכל דין.

יש לLUSSO STUDIO  זכות להעביר מידע אישי ו/או מידע לגבי פעילות משתמשי האתר על פי בקשה מגורמים משפטיים ו/או רשויות החוק ו/או היה ומסירת המידע חיונית לטובת מניעה או נקיטת פעולות הנוגעות לפעולות חשודות, בלתי חוקיות ו/או לצורך הגנה על ביטחון השימוש של לקוחות האתר וכו’.

במידה והמשתמש ו/או לקוח נמצא מחוץ לגבולות ישראל יש לשים לב כי המשתמש מעביר מידע, לרבות מידע אישי, למדינה ולתחום שיפוט שקיימים בה חוקי הגנת פרטיות והגנת מידע השונים מתחום השיפוט של מדינת ישראל, ויש בשימוש משום הסכמה להעברת המידע לישראל ו/או לכל מדינה אחרת, ולשימוש וגילוי המידע של המשתמש  לרבות מידע אישי, כמתואר במדיניות פרטיות זו.

במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, תעשה החברה שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה פעולה והנגזרות ממנה. המידע אינו מועבר לכל גורם אחר. 

במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסוים, יעשה שימוש כדי לשפר את האתר ולעדכן את ההתנהלות המסחרית ואת שירותינו, מידע לא שמי יכול להיות מועבר לגורמים אחרים. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר ביקורים בעמוד מסוים , אך לא פרט מידע המזהה אישית את הגולש באתר.

רישום הפרטים באתר ו/או השימוש באתר מהווה הסכמה של הנרשם לכך שמידע אודות פרטיו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטיו יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של החברה ו/או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש כדין. משתמש רשאי לדרוש מהחברה בכתב, כי המידע המתייחס אליו יימחק ממאגר המידע. המשתמש מוסר את פרטיו מרצונו החופשי. ידוע לו כי לא חלה עליו חובה חוקית למסור את המידע אודותיו. האחריות בגין נכונות הפרטים ועדכונם הינה על המשתמש בלבד.

ידוע לנרשם כי המידע ישמש את החברה לצורך עריכת סקרים ומחקרי שוק, לרבות לעניין מבצעים והטבות, בדרך של דיוור ישיר וכן באמצי מדיה שונים, לרבות בדואר, בדוא”ל. המידע יכול שיועבר לצד ג’ במקרה בו LUSSO STUDIO תעביר זכויותיה וחובותיה לצד שלישי ובלבד שצד שלישי זה כאמור יקבל על עצמו את ההוראות המפורטות בתקנון זה.

למשתמש באתר לא תהא כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בקשר למסירת ו/או השימוש בפרטיו  והוא מוותר על כל טענה ו/או תביעה כאמור, לרבות מכוח חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א-1981.

הסכמת הלקוח לקבלת דיוור, תהווה הסכמה לקבלת דיוור של חומרים פרסומיים, מבצעים, הטבות, שת”פים ועדכונים שונים בקשר עם המוצרים באתר, האתר והשירותים הניתנים במסגרתו. הפניה והעדכונים ייעשו באמצעי מדיה לרבות דוא”ל והודעות כתובות לטלפון הנייד (SMS). הסכים חבר מועדון לקבלת דיוור, או לא הודיע על סירובו לקבלת דיוור, רשאי הוא, בכל עת, להודיע לחברה על סירובו לקבל הדיוור. הודעת הסירוב תינתן בכתב, לחילופין באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור לפי שיקול דעת החברה.

גולש באינסטגרם של LUSSO STUDIO אשר העלה תמונה בה ניתן לראות מוצר ממוצרי האתר יחד עם התיוג @bystudiolusso יראה כמי שהזמין את החברה ו/או מי מטעמה לשתף את התמונה באתר החברה ו/או במדיות חברתיות בהן יש לאתר עמוד. גולש אשר אינו מעוניין בהצגת התמונות שהועלו על ידו באופן הנ״ל מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בכל אמצעי תקשורת שיבחר, והסרת התמונות תתבצע מיידית.

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן אבטחת מידע ופרטי האשראי לא נרשמים במחשבי החברה ו/או בידיה. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף ו/או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו ו/או אם מידע זה אבד ו/או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחותיה שירות תקין ובאיכות גבוהה, אם כי אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ו/או בלא הפסקות ו/או יתקיים בבטחה ו/או ללא טעויות ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר.

החברה תהא רשאית לעשות שימוש ב-“עוגיות” Cookies (קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים, על ידי האתר, על הכונן הקשיח של המחשב של המשתמש באמצעות הדפדפן) או טכנולוגיות דומות –  לצורך בין היתר, תפעולו השוטף והתקין, איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, אימות פרטים, התאמת האתר להעדפות האישיות של הלקוחות, לצורכי  אבטחת מידע, שיפור חווית משתמש, לספק למשתמש שירות מהיר ויעיל ולמנוע מהמשתמש את הצורך להזין את פרטיו האישיים בכל כניסה לאתר. דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, בדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו אתה משתמש.

בכל מידע נוסף ניתן לפנות לשירות הלקוחות.

ברירת דין ובוררות –   הדין החל על תקנון זה, פירושו, תוקפו, תחולתו ואכיפתו הוא דין מדינת ישראל בלבד. כל סכסוך או חילוקי דעות בין STUDIO LUSSO והלקוח,  בקשר עם תקנון זה, ביצועו, פירושו, תחולתו או תוקפו, יימסרו, באופן בלעדי וסופי, לבוררות שתתנהל במוסד הישראלי לבוררות עסקית על-פי כלליו, לשלילת כל סמכות של כל ערכאה שיפוטית או מעין שיפוטית אחרת.  היה ולפי דין, ייקבע כי ההכרעה תעבור להכרעה שיפוטית ו/או מעין שיפוטית אחרת, סמכות לבימ”ש מוסמך בתל אביב. יחולו דיני משפט במדינת ישראל בלבד.

Up

סל קניות 0

he_ILHebrew